Busy do Anglii

                      Paczki i przesyłki

                        TANIE BILETY

...każda podróż jest przygodą ...


Busy do LONDYNU

              TANIE BILETY DO ANGLII 

                   PRZEWÓZ PACZEK

...prawdziwy smak podróży ...


Busy do Anglii

                      Paczki i przesyłki

                        TANIE BILETY

...komfort w najlepszym wydaniu ...

ZAM TRANS

busy do Anglii

BUSY DO ANGLII

Londyn, Birmingham, Sheffield, Bradford, Liverpool, Leeds, Manchester, Bristol, Wakefield, Wirral, Dudley, Wigan, Coventry, Doncaster, Stockport, Sefton, Sandwell, Sunderland, Leicester, Nottingham, Swindon ...


Całkowita gwarancja satysfakcji oraz komfortu.

 

Wykwalifikowana oraz profesjonalna obsługa nie zawiedzie żadnego klienta. Podczas podróży dbamy o to, aby każdy podróżujący czuł się wygodnie i bezpiecznie w każdym z naszych autobusów. Zawsze chętnie pomożemy, odpowiemy na pytania i zatroszczymy się o to, żeby podróż z Anglii do Polski minęła w szybkim czasie oraz maksymalnej wygodzie. 

Dzięki krótkim, ale wystarczającym przerwom oraz spokojnej, ale sprawnej technice jazdy, nasi kierowcy dowożą naszych klientów z każdego miejsca w Anglii do wybranych miast w Polsce. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi możemy z przyjemnością zaświadczyć, że już wiele osób wyraziło pozytywną opinię na temat naszych przewozów osobowych z Anglii do Polski. Nasze busy zawierają najwyższej klasy wyposażenie oraz wszelkie możliwe udogodnienia, które umilą czas w każdej podróży. Wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne, regularnie przechodzą przeglądy, mają wykupione ubezpieczenie OC i AC, a także posiadają najnowocześniejsze i sprawdzone systemy mechaniczne. 

busy do rzeszowa